Jak działają produkty Calgon?

Idealnie czyste pranie to nie tylko zasługa odpowiednio dobranych środków czystości, ale także stanu Twojej pralki. Jeśli w środku Twojej pralki osadz się kamień, brud I osady z detergentów Twoje urządzenie nie będzie mogło osiągać pełni swoich możliwości. To z kolei wpłynie na efekty Twojego prania. Na szczęście istnieje szybkie i proste rozwiązanie tego problemu, a nim produkty Calgon!

Produkty Calgon:

• skutecznie przeciwdziałają osadzaniu się kamienia, brudowi*, korozji i brzydkim zapachom
• dba o kondycję Twojej pralki,
• zmiękcza wodę podczas prania,
pozwalają oszczędzać energię

W skład Calgon 4w1 wchodzą polikarboksylany, które zmiękczają wodę, zapobiegając osadzaniu się kamienia. Calgon działa prewencyjnie już od pierwszego prania. Nie rozpuszcza jednak osadu, który już się odłożył.

Dzięki zneutralizowaniu twardej wody, Calgon zapobiega powstawaniu kamienia i chroni najważniejsze części pralki. Dodatkowo, pozostawia pralkę czystą i bez brzydkich zapachów. Calgon zapobiega powstawaniu osadów z detergentów, które mogą powodować nieprzyjemny zapach. Im wcześniej zaczniesz dodawać Calgon do każdego prania, tym bardziej ochronisz swoją pralkę przed awarią spowodowaną przez kamień i tym czystsza będzie Twoja pralka. 

Calgon stosowany każdorazowo od pierwszego prania zapewnia blisko 100% ochronę przed kamieniem.

*Używaj do każdego prania

INNE ARTYKUŁY